Dziś mamy:  18 / 05 / 2024 "Urodzić się jak człowiek, to nie sztuka. Sztuką jest żyć jak CZŁOWIEK"
Przedmioty artystyczne

Koncert uczniów LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu dla Niezłomnych

12 grudnia 2019 r. w sali teatralnej wrocławskiego Impartu po raz dziewiąty zostały wręczone odznaczenia „Niezłomni” za bohaterską działalność w podziemnej Solidarności po wprowadzeniu stanu wojennego. O tym jak wielkim hartem ducha trzeba się było wówczas wykazać mówił przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność” Kazimierz Kimso, a wyrazy szacunku odznaczonym złożył również wiceprezydent Wrocławia Jakub Mazur. Po uroczystości wręczenia odznaczeń z koncertem dla Niezłomnych pt. „Pytaj o Polskę!" wystąpili uczniowie klas teatralnych LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Spektakl wyreżyserowali Małgorzata  Szeptycka i  Marek  Szydło, utwory  muzycznie opracował i zaaranżował Krzysztof Żesławski.

W uroczystości wręczenia odznaczeń wzięli również udział uczniowie z kl. 2A (Gracjan Białek, Bartosz Maliszewski i Dominika Szyda) i 3F (Natalia Kowalewska i Ola Rostkowska), którzy pod opieką Roberta Pieńkowskiego pomagali przy wręczaniu medali.    Fotorelacja>>>

Informacja o koncercie na stronie Zarządu Regionu Dolny Śląsk "NSZZ" Solidarność "Medal dla Niezłomnyc".